Mistrz Ortografii szkół ponadpodstawowych – TERMIN ZGŁOSZEŃ

I. ORGANIZATOR MIEJSKIEGO FINAŁU KONKURSU

Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie, ul. Wyszyńskiego 2a, 18-300 Zambrów, tel. 86/271 27 99

II. TERMIN I MIEJSCE

17 listopada 2021 r., godz. 13:00,

Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie, ul. Wyszyńskiego 2a

III. ZASADY UCZESTNICTWA

Konkurs jest adresowany do uczniów szkół ponadpodstawowych i przeprowadzony będzie w dwóch etapach:

• I ETAP – ELIMINACJE SZKOLNE:
    – powinny być przeprowadzone w poszczególnych szkołach,
    – zwycięzcy eliminacji szkolnych przechodzą do miejskiego finału konkursu.
  • II ETAP – FINAŁ MIEJSKI:
    – organizowany jest przez Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie,
    – każda szkoła może zgłosić maksymalnie 3 uczniów,
    – kartę zgłoszenia (w załączeniu) wraz z podpisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu do celów związanych z uczestnictwem w konkursach organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie, a także zgodę na przetwarzanie wizerunku należy dostarczyć na adres Organizatora w nieprzekraczalnym terminie do 8 listopada 2021 r.

IV. OCENA I NAGRODY

• – konkurs będzie przeprowadzony w formie dyktanda,
  • – dyktanda oceni komisja powołana przez Organizatora,
  • – tytuł “MISTRZA ORTOGRAFII ZAMBROWA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH” otrzyma osoba, która popełni najmniejszą ilość błędów,
  • – wyniki konkursu zostaną ogłoszone 24 listopada 2021r. o godz. 13.00 w siedzibie MOK w Zambrowie,
  • – zwycięzcy konkursu otrzymają dyplomy i nagrody.

V. POSTANOWIENIA OGÓLNE

• – uczestnicy wraz z opiekunami na miejsce konkursu docierają na koszt własny,
  • – wszelkich informacji na temat miejskiego finału konkursu udziela Organizator.

KARTA ZGŁOSZENIOWA i RODO

do pobrania: